fabregas lauko suoliukai
LTEN

UAB “FABREGAS” yra oficialus Ispanijos gamintojo “Grupo Fábregas” atstovas Baltijos šalims.

UAB FABREGAS – projektų įgyvendinimo įmonė, prisidedanti prie miesto architektūros modernizacijos, kraštovaizdžio ir urbanistikos paveldo. Įnovatyvus ir konstruktyvus mažosios architektūros sprendimų įgyvendinimas, šiuolaikinio stiliaus tendencijos, kokybė ir išskirtinumas.

Prekių gamyboje naudojamas tik aukštos kokybės aliuminis, kalus ketus, nerūdijantis plienas, cinkuotas ir dažytas plienas, polietilenas bei betonas. Siekiant išlaikyti patrauklią medienos išvaizdą naudojamos laiko patikrintos medienos rušys: tropinis kietmedis ir pušis. Mediena impregnuojama aukštos kokybės cheminėmis medžiagomis – insekticidais ir fungicidais, maksimaliai prailginančiais medienos tarnavimo laiką.

MAŽOJI MIESTO ARCHITEKTŪRA. Lauko baldai, lauko suolai ir suoliukai, gėlinės ir klombos, šiukšliadėžės ir šiukšlių dėžės, atitvėrimo stulpeliai, lauko fontanai ir geryklėlės, medžių kamienų ir šaknų apsauginės grotelės bei apsaugos, dviračių stovai ir laikikliai, Informaciniai stendai ir autobusų stotelės, betono gaminiai.

APŠVIETIMAS. Gatvių ir parkų šviestuvai bei kiti elementai.

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS IR JŲ DANGOS. Supynės, čiuožyklos, laipynės, karuselės, spyruokliukai, saugios vaikų žaidimų aikštelių dangos.

FITNESS IR SPORTO ZONA. Sporto ir fitness kompleksai, lauko treniruokliai, rampos.

Fabregas image aplinkos element

 

Fabregas
fabregas site logo
+370 604 56234
Žirmūnų g. 76-43
Vilnius
Lietuva